Werkhandschoen MCR Tornado Hydragrip - Maat 10

1610100264
Merk: MCR
1,55 Per stuk
1,88 incl. btw

De minimale bestelhoeveelheid van dit product is 12 stuks

  • Klanten geven Logistiekdirect een 9.0/10
  • 30 dagenretourgarantie
  • Onzeproductspecialisten staan voor je klaar 

Omschrijving

  • Lichtgewicht
  • Volledig gecoat
  • Waterafstotend

De MCR Tornado Hydragrip werkhandschoenen met dubbele latex-coating bieden optimale bescherming en grip in zowel droge als natte werkomgevingen. Gemaakt van hoogwaardig polyester, combineren ze comfort met flexibiliteit, zodat je handen moeiteloos kunnen bewegen tijdens het werk. Het lichtgewicht en ergonomische ontwerp zorgt ervoor dat de werkhandschoenen langdurig gedragen kunnen worden zonder ongemak. De werkhandschoenen zijn volledig bedekt met een gladde latexlaag, waardoor je handen beschermd blijven tegen vocht en vuil. Daarnaast is de handpalm voorzien van een zandlatex-coating, wat zorgt voor een uitstekende grip op droge én natte oppervlakken. Dankzij de waterafstotende eigenschappen blijven je handen droog, zelfs bij intensief gebruik in vochtige omstandigheden.

Extra aandacht is besteed aan hygiëne: deze handschoenen zijn gezuiverd om bacteriën en nare geuren te voorkomen. Let op: dit product heeft een allergierisico door het gebruik van natuurlijke latex.

Op zoek naar veelzijdige, comfortabele en duurzame werkhandschoenen die optimale bescherming en grip bieden? Bestel ze vandaag nog en ervaar het verschil!

Eigenschappen

Artikelnummer 1610100264
EAN 5033354023383
Merk MCR
Materiaal Polyester
Coating Volledig gecoat
Type coating Latex
Manchet Gebreid manchet
Kleur Groen
Maat 10
Schuurweerstand 3
Snijweerstand 1
Scheurweerstand 3
Perforatieweerstand 1
Normering EN 388:2016
Toepassingen Algemeen gebruik
Verpakt per Pak

Trusted Shops Reviews

Anderen kochten ook

V.a. 2,25
Per stuk
5,50