Veiligheidshek Verzinkt Ø48 mm Geel/Zwart 1300x2000 mm Betonneren
- Klanten geven Logistiekdirect een 9.1/10
- 30 dagen retourgarantie
- Onze productspecialisten staan voor je klaar
Heb je een vraag?
Productinformatie
- Uitneembaar i.c.m. insteekhulzen
- Voor binnen en buiten
- Opvallende kleuren
- Exclusief insteekhulzen
Met dit stalen veiligheidshek in de kleur geel met zwarte strepen beveilig je gevaarlijke gebieden. De hekken worden in magazijnen en werkplaatsen geplaatst. Het veiligheidshek heeft een afmeting van 1300 x 2000 mm. Het is een gebogen stalen buis met een doorsnede van 48 mm en een dikte van 2 mm. Het veiligheidshek is geschikt voor binnen en buiten. Het hek is gemaakt van thermisch verzinkt staal en is afgewerkt met een kunststof coating. Dit veiligheidshek kan worden vastgezet door middel van betonneren. Daarnaast is het hek ook geschikt voor wandmontage in combinatie van insteekhulzen.
Voor de bevestiging van dit veiligheidshek heb je twee insteekhulzen nodig. Deze kun je vastmaken met een doorpluganker speciaal voor betonnen oppervlakten of een universele plug. In totaal heb je 8 pluggen nodig.
Specificaties
Artikelnummer | 690000664 |
---|---|
EAN | 4055381428376 |
Materiaal | Staal |
Afwerking | Gecoat |
Kleur | Geel / Zwart |
Bevestiging | Betonneren en wandmontage |
Lengte | 2000 mm |
Hoogte | 1300 mm |
Diameter
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
</head>
<body>
<p><span>De diameter is een rechte lijn die door het middelpunt van een cirkel gaat. Deze verbindt twee punten op de omtrek van de cirkel met elkaar. De diameter wordt gemeten door de omtrek te delen door pi.</span></p>
</body>
</html>
|
Ø 48 mm |
Verpakt per
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
</head>
<body>
</body>
</html>
|
Stuk |