Veiligheidsbril Deltaplus ASO2 Smook

1614100068
8,95 Per stuk
10,83 incl. btw
  • Klanten geven Logistiekdirect een 9.0/10
  • 30 dagenretourgarantie
  • Onzeproductspecialisten staan voor je klaar 

Omschrijving

  • Anti-dampcoating
  • Krasbestendige lenzen
  • Verstelbare neusbrug en flexibele pootjes

De veiligheidsbril Deltaplus Aso2 Clear biedt betrouwbare oogbescherming voor binnengebruik, gecombineerd met optimaal draagcomfort. Deze veiligheidsbril is uitgerust met gebogen bi-oculaire polycarbonaat lenzen (basis 9.5) die zorgen voor een breed en helder zicht. Dankzij de anti-dampcoating en krasbestendige eigenschappen blijven de lenzen helder, zelfs bij temperatuurschommelingen of intensief gebruik.

Het montuur van de Deltaplus Aso2 Clear is gemaakt van polycarbonaat en TPR (thermoplastisch rubber). Dit zorgt ervoor dat de bril licht in gewicht is, met slechts 28 gram, en daardoor langdurig gedragen kan worden zonder drukpunten. De antislip tempels en de verstelbare, zachte neusbrug garanderen een comfortabele en stabiele pasvorm, ook bij het dragen van gehoorbescherming of een helm.

De veiligheidsbril voldoet aan de hoge veiligheidsnormen (EN166 1 FT KN en ANSI Z87+), waardoor hij zeer geschikt is voor diverse toepassingen in de industrie, logistiek en productie. Met de Deltaplus Aso2 Clear ben je verzekerd van helder zicht, comfort en bescherming die niet beslaat. Kies voor veiligheid op de werkvloer en bestel deze praktische veiligheidsbril direct.

Eigenschappen

Artikelnummer 1614100068
EAN 3295249228217
Merk Deltaplus
Materiaal Polycarbonaat
Maat Universeel
Normering ANSI-ISEA Z87.1-Impact
Verpakt per Stuk

Trusted Shops Reviews